Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
KalendarKalendar

 

 Igrokaz - Kako to oni rade

Ići dole 
AutorPoruka
Branislav
Admin
Branislav


Broj poruka : 20
Datum upisa : 03.03.2014
Lokacija : Niš

Igrokaz - Kako to oni rade Empty
PočaljiNaslov: Igrokaz - Kako to oni rade   Igrokaz - Kako to oni rade Icon_minitimeČet Apr 21, 2016 12:38 am

Kabinet "premijera"- VELIKOG vodje, jedne MALE drzave na brdovitom Balkanu. Veliki vodja (u daljem tekstu vv) sedi zavaljen u udobnoj fotelji iza masivnog stola, ruke su mu na stolu, prsti leve sake spojeni sa prstima desne, deluje zamisljeno. S druge strane stola snishodljivo sedi lik sa poternice (u daljem tekstu lsp), gleda molecivo u vv. (Zbiva se na pocetku nove fudbalske sezone, PRE KAIRATA).
vv:  - I? Kolio vam treba ove godine? Da me vise ne brukate!
lsp (trlja nervozno ruke u krilu): - Pa, vv, jedno 10 miliona evrica, uz lepu pomoc Gazproma, da zaborave da su dali unapred...dobro bi nam doslo...
vv: Gasprom? Unapred? Nisi valjda u to poverovao? Ja sam to sredio iz budzeta...'Ajde, idi tamo, kazi rekao vv, neka ti daju...al' nemoj neko da zucne! Jesam usrafio ove novinarcice, ali uvek ima neki koji ce da se izlaprda!
lsp" - Dobro, ne brini vv...  (odlazi, unazad, samo sto ne gmize, klanjajuci se zahvalno...)

Isti kabinet, isti likovi, samo se dogadja POSLE KAIRATA

vv (sav besan, zapenio): - Dobro, bre, sta je ovo!? Sve cu da vas posmenjujem! A morao sam nocu da dolazim da vas postavljam umesto da gledam na TV kako sam otvarao po treci put onu istu fabriku! A ti! Znas sta te ceka!? Kopaces  mi krompir sledecih 10 godina i to u prugastom odelu!. Samo kada se dogovorim sa ovim vodjama sa severa da vas isprase, nego samo jos da sidju sa sipke...Ma, svi ce da mi letite!...'Ocu svi kao, da date ostavke, da umirite malo navijace, pa posle ko ih sisa, leci ce na rudu. Koliko vam jos treba, ali pazi, ovo vam je poslednja sansa!?
 lsp (sav se skupio, skoro da se ne vidi u stolici): - Pa, crnogorica kaze, trebaju nam 22 nova igraca, ovi nista ne valjaju. Sve neki krs! Pa, jos desetak miliona bi dobro doslo...
 vv: - Pa, nisam vam ih ja dovodio. Ja sam samo lepo poslao drzavni avion po crnogoricu...Tako li se bacaju drzavne pare koje smo namakli za poplavljene, znas da sam licno upropastio one moje omiljene salonke dok sam gacao tamo po blatu, mislis to palo s neba. Morao sam debeo marketing da odradim, a vi samo troskarite! Sad cu morati da kresem plate i penzije, a znas kakav ti je ovaj narod, odmah ce da dignu halabuku, umesto da se malo stisnu. Nezahvalno, bre, to; gledaj koliko radim za njih, spavam na podu ako treba, kod onih evropejaca, samo da sto lakse prodam ovaj KiM, Ovaj, bre, Coki, mnogo zabrljao...Ne moze 22 nova, najvise 15, skrpite malo! Ako bude trebalo, pritegnucu ja malo ove iz fss i sudijske organizacije. Sta, bre, radi ovaj Koki? Sto smo ga tamo instruirali? 'Ajde, idi sada, vec kasnim na manikir...
 lsp: (Hvala ti, hvala, vv. Bice kako ti naredis vv. Nista ne brini vv... (odlazi, snishodljivo)
Nazad na vrh Ići dole
https://svejecrnobelo.forumsr.com
 
Igrokaz - Kako to oni rade
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se otima titula
» Kako se sudi Partizanu
» Kako se sudi za mafijaski klub

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalni Bord :: Sportske Zanimljivosti-
Skoči na: